PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
19.99
Tullamore D.E.W. Honey
Tullamore D.E.W. Honey

Tullamore D.E.W. Honey

Tūris
0,7 l
Stiprumas
35%
Prekės ženklas
Tullamore D.E.W.
Kiekis pakuotėje
12
Kilmė
Airija
19,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327605401

Rekomenduojama ragauti gryną ar su keliais kubeliais ledo.

 

Skoninės savybės:

Kvapas: jaučiamas saldus kvapas, vėliau persipinantis su prieskoniais

Skonis: medaus skonio, juntama vanilė ir šiek tiek gilesnių medienos natų

Details

Tullamore D.E.W. HONEY – tai Tullamore D.E.W. airiško viskio ir natūralaus Bohemijos medaus derinys. Tai yra likeris, turintis tokį pat skonį ir, kaip tradicinis Tullamore D.E.W. viskis, tačiau papildomai juntamas saldus medaus skonis.

 

Šis likeris gaminamas maišant tradicinį Tullamore D.E.W. airišką viskį, kuris distiliuojamas tris kartus ir yra gaunamas iš trijų skirtingų viskių: pot still, salyklinio ir grūdinio. Šis 3 skirtingose statinėse brandintas viskis, sumaišomas su natūraliu Bohemijos regiono medumi. Bohemijos regionas Čekijoje pasižymi didžiausiu bitininkų tankumu pasaulyje per m2. Dauguma jų yra nepriklausomi ir turi nedidelius bitininkystės ūkius, jiems tai yra hobis. Tai užtikrina ypatingai aukštą medaus kokybę.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]