PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
329
Vega Sicilia Unico 2012 Ribera del Duero D.O.

Vega Sicilia Unico 2012 Ribera del Duero D.O.

Stiprumas
14.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
18-20⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Vega Sicilia
Kilmė / Regionas
Ispanija / Ribera del Duero
Apeliacija
Ribera del Duero D.O.
Vynuogės
Tinto Fino (Tempranillo)
Dera su
329,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8436014243843
Details

Tai Vega Sicilia vyninės vynas - vėliavnešys. Skirtingų proporcijų Tempranillo bei Cabernet Sauvignon vynuogės maišomos pagaminti šį išskirtinį vyną.

Vyno, laikomo idealiose sąlygose, brendimo potencialas 40-60 metų.

Brandinimas: 24 mėn. didelėse medinėse talpyklose, vėliau 22 mėn. naujose ąžuolo statinėse, 30 mėn. naudotose statinaitėse ir pabaigoje – 30 mėn. mediniuose kubiluose. Pasak vyndarių, „Unico” yra brandinamas statinėse ir buteliuose „tiek, kiek reikia“, t.y. kol vyndariai nenusprendžia, kad vynas yra visiškai tinkamas gerti. Dažniausiai tai užtrunka ne mažiau kaip 10 metų.

GAMINTOJAS

Vega Sicilia - prestižiškiausia Ispanijos vyninė, esanti Ribera del Duero regione. Ją 1864 metais įkūrė Don Eloy Lecanda y Chaves, atvykęs iš Bordo su vietinių vynuogių (Cabernet Sauvignon, Merlot ir Malbec) sodinukais ir pasodinęs jas kartu su Ispanijos vietinėmis vynuogėmis Tinto Fino (dar žinomas kaip Tempranillo) sausringose ​​Ribera dirvose.

Vyninė aukštą reputaciją pradėjo kurti po 1903 m., priklausanti Antonio Herrero, laimėjusi daugybę apdovanojimų. 1982 m. ūkį įsigijo dabartiniai savininkai - Álvarezų šeima.

Ūkio sėkmė pagrįsta kruopščiu požiūriu į įvairius procesus, taip pat vynuogynuose nuimami maži derliai, kas įtakoja aukštą vynų kokybę. 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com