PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
429
Vega Sicilia Unico Reserva Especial Venta 2022

Vega Sicilia Unico Reserva Especial Venta 2022

Stiprumas
14.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
18-20⁰C
Kiekis pakuotėje
3
Prekės ženklas
Vega Sicilia
Kilmė / Regionas
Ispanija / Kastilija ir Leonas
Apeliacija
Ribera del Duero D.O.
Vynuogės
Merlot, Tinto Fino (Tempranillo)
Dera su
429,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8436014241900
Details

"Unico Reserva Especial" neturi nurodyto derliaus ir tai yra Vega Sicilia duoklė senai ispaniškai tradicijai maišyti kelių geriausių vynmečių vynus. Tik geriausių metų "Unico" vynai patenka į Vega Sicilia "Reserva Especial". Tamsi, išraiškinga vyšnių raudonumo spalva; gaivus, elegantiškas aromatas, paįvairintas prieskonių natų. Ilgas brandinimas suteikia vyno skoniui švelnumą ir puikų balansą. Kasmet šio vyno pagaminama mažiau nei 500 dėžių. Rekomenduojame dekantuoti 2-3 val. prieš ragaujant.

GAMINTOJAS

Vega Sicilia - prestižiškiausia Ispanijos vyninė, esanti Ribera del Duero regione. Ją 1864 metais įkūrė Don Eloy Lecanda y Chaves, atvykęs iš Bordo su vietinių vynuogių (Cabernet Sauvignon, Merlot ir Malbec) sodinukais ir pasodinęs jas kartu su Ispanijos vietinėmis vynuogėmis Tinto Fino (dar žinomas kaip Tempranillo) sausringose ​​Ribera dirvose.

Vyninė aukštą reputaciją pradėjo kurti po 1903 m., priklausanti Antonio Herrero, laimėjusi daugybę apdovanojimų. 1982 m. ūkį įsigijo dabartiniai savininkai - Álvarezų šeima.

Ūkio sėkmė pagrįsta kruopščiu požiūriu į įvairius procesus, taip pat vynuogynuose nuimami maži derliai, kas įtakoja aukštą vynų kokybę. 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com