Alion 2019 Ribera del Duero D.O.

Alion 2019 Ribera del Duero D.O.

Macan Rioja DOC 2018

Macan Rioja DOC 2018

Vega Sicilia Unico Reserva Especial Venta 2023

Alkoholio koncentracija
14.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
18-20⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
3
Prekės ženklas
Vega Sicilia
Kilmė / Regionas
Ispanija / Kastilija ir Leonas
Apeliacija
Ribera del Duero D.O.
Vynuogės
Tinto Fino (Tempranillo)
Sudėtis
Sudėtyje yra sulfitų
477
477,00 €
Žymės : VYNAS , Vega Sicilia , Raudonasis , Tinto Fino (Tempranillo) , Merlot , Cabernet Sauvignon , Ispanija
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25391073

"Unico Reserva Especial" neturi nurodyto derliaus ir tai yra Vega Sicilia duoklė senai ispaniškai tradicijai maišyti kelių geriausių vynmečių vynus. Tik geriausių metų "Unico" vynai patenka į Vega Sicilia "Reserva Especial". Tamsi, išraiškinga vyšnių raudonumo spalva; gaivus, elegantiškas aromatas, paįvairintas prieskonių natų. Ilgas brandinimas suteikia vyno skoniui švelnumą ir puikų balansą. Kasmet šio vyno pagaminama mažiau nei 500 dėžių. Rekomenduojame dekantuoti 2-3 val. prieš ragaujant.

GAMINTOJAS

Vega Sicilia - prestižiškiausia Ispanijos vyninė, esanti Ribera del Duero regione. Ją 1864 metais įkūrė Don Eloy Lecanda y Chaves, atvykęs iš Bordo su vietinių vynuogių (Cabernet Sauvignon, Merlot ir Malbec) sodinukais ir pasodinęs jas kartu su Ispanijos vietinėmis vynuogėmis Tinto Fino (dar žinomas kaip Tempranillo) sausringose ​​Ribera dirvose.

Vyninė aukštą reputaciją pradėjo kurti po 1903 m., priklausanti Antonio Herrero, laimėjusi daugybę apdovanojimų. 1982 m. ūkį įsigijo dabartiniai savininkai - Álvarezų šeima.

Ūkio sėkmė pagrįsta kruopščiu požiūriu į įvairius procesus, taip pat vynuogynuose nuimami maži derliai, kas įtakoja aukštą vynų kokybę. 

Search engine powered by ElasticSuite