Laurent Perrier Blanc de Blancs Brut Nature (dėž.)

Laurent Perrier Blanc de Blancs Brut Nature (dėž.)

BenRiach Smoky 10YO (dėž.)

BenRiach Smoky 10YO (dėž.)

The Balvenie American Oak 12YO (dėž.)

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
43%
Kilmė
Škotija
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
The Balvenie
62
62,00 €
Žymės : VISKIS , Balvenie
Yra: Deja, išparduota
SKU
A24031008

THE BALVENIE THE SWEET TOAST OF AMERICAN OAK 12YO viskio istorija prasidėjo, kuomet David Stuart mokinė – salyklų maišytoja Kelsey McKechnie sumanė paeksperimentuoti ir sukurti dar vaisiškesnį ir saldesnį Balvenie viskį nei visi buvę iki šiol. Ji iš Luisvilyje, Kentakyje įsikūrusios ir nuo 1963 m. veikiančios Kelvin statinių daryklos užsisakė naujų balto ąžuolo statinių, kurios gaminamos tik iš itin kruopščiai atrinktos medienos ir deginamos kiekviena atskirai. Deginimo proceso metu medyje aktyvuojama vanilė, kuri pasižymi riešutų, marcipanų kvapu, primenančiu šviežiai keptą duoną. Kuomet statinės iš JAV atvyksta į Speyside Škotijoje, Balvenie statinių dirbtuvėse jos yra deginamos papildomai, kad į medį įsigertų dar daugiau karščio, kuris atveria dar daugiau medžio skonio viskiui. Būtent šiose degintose statinėse ir užbaigiamas brandinti The Balvenie The Sweet Toast of American Oak 12YO viskis.

Tai yra itin kompleksiško skonio viskis su karamelizuotų vaisių, subtilios vanilės ir ąžuolo natomis. Klasikinis Balvenie skonis yra dar labiau sustiprintas saldaus kokoso ir šilto medaus natomis. Tai vaisių skonio ir sodrios spalvos viskis.

Aromatas: saldaus salyklo su karštu šokoladu, po kurio seka citrusiniai ir ąžuolo vanilės aromatai su sluoksniais ąžuolinių imbiero ir cinamono natų.

Skonis: cukruotos apelsinų ir citrinos žievelės, vanilinis irisas ir sviestmedis, sluoksniai žiedų medaus, ištirpęs rudasis cukrus ir ąžuoliniai prieskoniai pabaigoje.

Poskonis: sodrus su ąžuolo, vanilės ir subtilių prieskonių užuominomis.

The Balvenie Stories viskių serijos tikslas – pasauliui papasakoti šį viskį kuriančių žmonių istorijas. Šiuo metu The Balvenie Stories serijoje jau yra septyni viskiai. Mūsų rinką pasiekė du iš jų:

  • The Balvenie The Week of Peat 14YO
  • The Balvenie The Sweet Toast of American Oak 12YO

Etiketes ir dėžučių dizainą The Balvenie Stories serijos viskiams kūrė artistas Andy Lovell.

 

Search engine powered by ElasticSuite