Marques de Casa Concha Chardonnay

Marques de Casa Concha Chardonnay

Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc

Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc

Casillero Del Diablo Chardonnay

Alkoholio koncentracija
13.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Casillero Del Diablo
Kilmė
Čilė
7.99
7,99 €
Žymės : VYNAS , Casillero del Diablo , Baltasis , Chardonnay
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25082013

2021 metais (ketveri metai iš eilės) prestižinė Didžiosios Britanijos konsultacinė bendrovė "Wine Intelligence" įvardijo Casillero del Diablo kaip antrą stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje bei pirmą iš Lotynų Amerikos.

Vynas pasižymi auksine geltona su šiaudų atspalviais spalva bei turtingu aromatu su dominuojančiais ananaso, persiko bei riešuto (nuo brandinimo ąžuolo statinėse) kvapais. Tai elegantiškas vynas, pasižymintis ilgai išliekančiu ir įsimintinu skoniu.

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand). 

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite