Bersano Gavi D.O.C.G.

Bersano Gavi D.O.C.G.

Casillero Del Diablo Chardonnay

Casillero Del Diablo Chardonnay

Marques de Casa Concha Chardonnay

Alkoholio koncentracija
14%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Marques de Casa Concha
Kilmė / Regionas
Čilė / Limari
Apeliacija
Limari D.O.
Brandinimas
12 mėnesių
14.49
14,49 €
Žymės : VYNAS , Marques de Casa Concha , Baltasis , Chardonnay
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25230003

Daugybė apdovanojimų bei įvertinimų, kuriuos Marques de Casa Concha vynai pelnė per daugelį metų, patvirtina, kad tai vienas nuosekliausių ir tvirčiausių prekinių ženklų savo segmente.

2016 m. buvo paminėtas 40-metis nuo pirmojo vyno išleidimo į rinką bei nuolatinio įsipareigojimą gaminti aukščiausios  kokybės vynus, daug dėmesio skiriant naujovėms.

Vynas pasižymi šviesiai geltona spalva. Vyrauja kriaušių, mineralų aromatai su skrudinto riešuto natomis. Ilgai išliekantis poskonis su kriaušės, prinokusių figų bei mineralų natomis.

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand).

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite