Courvoisier XO (dėž.)

Courvoisier XO (dėž.)

Frescobaldi Nipozzano Chianti Rufina Riserva D.O.C.G. (2 but. ir 2 taurės med. dėž.)

Alkoholio koncentracija
13.5%
Grynasis kiekis
1,5 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
FRESCOBALDI
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Chianti Rufina Riserva D.O.C.G.
Vynuogės
Sangiovese
54.99
54,99 €
Žymės : VYNAS , Frescobaldi , Raudonasis , Sangiovese , Italija
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25118018

Nipozzano pilis buvo pastatyta apie 1000 m. kaip gynybinis įtvirtinimas. Po rekonstrukcijos XV a. pilies rūsiai tapo vietinės vyno gamybos centru.

Šiandien pilis talpina centrinius vyno rūsius bei vyno gamybinius pajėgumus. Nipozzano taip pat yra Frescobaldi svetingumo bei kulinarijos programų centras. Šis ūkis yra pačioje Chianti Rufina regiono širdyje. Sangiovese, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot ir Syrah. vynuogynai jame užima apie 160 hektarų. Dirvožemį sudaro daugiausiai molis ir kalkakmenis; klimatas sausas ir vėjuotas – tai puikios sąlygos harmoningiems, sodriems, ilgam brandinimui skirtiems vynams gaminti.

Nipozzano Riserva Chianti Rufina DOCG yra vienas seniausių vynų gaminamų Nipozzano pilyje. Tai sodrios struktūros klasikinis vynas, pasižymintis mėlynių, gervuogių, vyšnių aromatais bei lengvais prieskonių tonais.

Brandinimas: vynas 24 mėn. brandintas ąžuolo statinėse.

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Search engine powered by ElasticSuite