PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
14.99
Giffard Mango
 Giffard Mango

Giffard Mango

Tūris
0,7 l
Stiprumas
20%
Prekės ženklas
Giffard
Kiekis pakuotėje
6
Kilmė
Prancūzija
14,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3180290103838

Skoninės Giffard Mango savybės:

Išvaizda: šviesiai rudi ir geltoni atspalviai

Kvapas: tipiškas gaivus, vaisinis, gerai prinokusio mango

Skonis: gaivus ir vaisinis. Ryškios mango natos suteikia skoniui kompleksiškumo ir tikro vaisaus skonio pojūtį. Vėliau atsiskleidžia prinokusio mango vaisiaus minkštimo saldumas.

Žymės : LIKERIS , Giffard
Details

Giffard Mango likeris – gaminamas naudojant maceracijos procesą, kurio metu mango vaisiaus minkštimas yra maceruojamas neutraliame alkoholyje devynias savaites.

Mango medis yra kilęs iš šiaurės rytų Indijos ir auga tropiniame klimate. Jis žydi po sausojo sezono, o užsimezgę vaisiai pilnai prinoksta per 4-5 mėnesius. Šiuo metu yra net keletas šimtų mango rūšių, iš kurių komerciniais tikslais naudojamos tik kelios. Mango vaisius yra didelis, jo žievės spalva skiriasi tarp skirtingų rūšių. Minkštimas yra geltonai oranžinis, sultingas, saldus, vaisinis. Mango valgomas vienas, kaip desertas, su ledais, kartais naudojamas kaip sūrių patiekalų ingredientas. Gėrimams mango suteikia vaisinį ir tropinį skonį.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com