PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
1.59
Hartridges Ginger Beer
Hartridges Ginger Beer

Hartridges Ginger Beer

Tūris
0,33 l
Kilmė
Jungtinė Karalystė
Prekės ženklas
Hartridges
Speciali kaina 1,59 € + 0,10 € užstato mokestis
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4779033201765

Hartridges Ginger Beer - tai sodraus skonio bei tekstūros limonadas, pasižymintis imbiero, botaninių žolelių, bei alaus mielių natomis.

Gėrimai gaminami natūralios fermentacijos būdu, naudojant tik rinktinius prieskonius, žoleles, cukrų bei alaus mieles. Nors tai ir laikui imlus procesas, tačiau tokiu būdu gėrimuose išlieka visų ingredientų aromatai bei vertingosios savybės.

 
Details

Hartridges yra seniausia privati gaiviųjų gėrimų įmonė Anglijoje, veikianti jau daugiau nei 135 metus. Jos pirmtakas, Francis Hartridge, sukaupęs alaus gamybos patirtį tėčio fabrike, 1882 metais nusprendė realizuoti savo viziją bei gaminti  ne tik alų, o ir gaiviuosius gėrimus iš aukščiausios kokybės Hampšyro vandens. Verslas plėtėsi iki pat 1940 metų, kuomet Antrojo Pasaulinio karo įkarštyje buvo subombarduotas Hambledono miestas, o su juo ir visa Hartridges įmonei priklausiusi alaus gaminimo įranga. Tuomet šeima padarė lemiamą sprendimą gaminti tik gaiviuosius gėrimus, kurie ir šiandien pasiekia mūsų namus. Dabar kompaniją valdo jau 4-oji bei 5-oji Hartridges šeimos kartos, kurios semiasi įkvėpimo iš protėvių, tačiau supranta inovacijų svarbą.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com