Hartridges Ginger Beer

Hartridges Ginger Beer

Hartridges Elderflower Tonic

Hartridges Elderflower Tonic

Hartridges Tonic Water

Grynasis kiekis
0,2 l
Kilmė
Jungtinė Karalystė
Prekės ženklas
Hartridges
1.19
Reguliari kaina 1,49 € Speciali kaina 1,19 € + 0,10 € užstato mokestis
Yra: Yra sandėlyje
SKU
Z06538005

Hartridges Tonic Water - tai botaninių augalų skonio bei kvapų natomis pasižymintis tonikas, pagamintas remiantis 1887 metais Francis Hartridge sukurtu receptu.

Gėrimai gaminami natūralios fermentacijos būdu, naudojant tik rinktinius prieskonius, žoleles, cukrų bei alaus mieles. Nors tai ir laikui imlus procesas, tačiau tokiu būdu gėrimuose išlieka visų ingredientų aromatai bei vertingosios savybės.

 

Hartridges yra seniausia privati gaiviųjų gėrimų įmonė Anglijoje, veikianti jau daugiau nei 135 metus. Jos pirmtakas, Francis Hartridge, sukaupęs alaus gamybos patirtį tėčio fabrike, 1882 metais nusprendė realizuoti savo viziją bei gaminti  ne tik alų, o ir gaiviuosius gėrimus iš aukščiausios kokybės Hampšyro vandens. Verslas plėtėsi iki pat 1940 metų, kuomet Antrojo Pasaulinio karo įkarštyje buvo subombarduotas Hambledono miestas, o su juo ir visa Hartridges įmonei priklausiusi alaus gaminimo įranga. Tuomet šeima padarė lemiamą sprendimą gaminti tik gaiviuosius gėrimus, kurie ir šiandien pasiekia mūsų namus. Dabar kompaniją valdo jau 4-oji bei 5-oji Hartridges šeimos kartos, kurios semiasi įkvėpimo iš protėvių, tačiau supranta inovacijų svarbą.

Search engine powered by ElasticSuite