PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
42.99
Janneau Grand Armagnac VSOP (dėž.)
Janneau Grand Armagnac VSOP (dėž.)

Janneau Grand Armagnac VSOP (dėž.)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Janneau
Kilmė
Prancūzija
42,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3219940005823

„Janneau" VSOP - tai rinktinių armanjako rūšių, brandintų ąžuolo statinėse ne mažiau kaip 7 metus, mišinys. Šis armanjakas išsiskiria saldžiu aromatu, turinčiu slyvų ir vanilės užuominų. Ilgai išliekantis, harmoningas skonis byloja apie Janneau stiliaus originalumą ir elegantiškumą. „Janneau" VSOP geriamas grynas, iš „tulpės“ arba „baliono“ formos taurių, pašildžius rankose. Taip pat gali būti geriamas kaip aperityvas, kokteilių komponentas arba kaip akomponementas prie deserto (kavos, šokolado).

Details

Armanjakas turi daugiau nei 700 metų istoriją bei yra kildinamas išskirtinai iš Prancūzijos. Armanjakas, kaip ir konjakas, yra vienas iš dviejų „Appellation Controllée" brendžių, kurie gaunami tik iš tam tikrame regione surinktų vynuogių. Jis gaminamas Armanjako regione, Gaskonijoje, pietvakarių Prancūzijos dalyje.

Armanjakas yra „eau-de-vie“, gaminamas iš vynuogių, Gerso regiono Prancūzijoje. „Eu-de-vie“ (skaidrus bespalvis vaisių brendis, gaunamas distiliacijos būdu) yra brandinamas naujose statinėse tik tol, kol medienos medžiagų ištirpimo lygis yra optimalus. Tuomet brendis yra perkeliamas į senesnes statines, kad būtų išvengta per didelės medienos įtakos brendžiui ir tęstųsi lėtas procesas: medienoje esančios medžiagos rafinuojamos, atsiranda vanilės ir džiovintų slyvų aromatų, taip pat, alkoholio laipsniai palaipsniui mažėja garuojant. „Eu-de-vie“ įgauna gintaro spalvą, kuri su laiku virsta raudonmedžio spalva. Derlius žymi pagaminimo metus bei leidžia rasti pokyčius, įtakotus pranc. „terroir“ (klimato, žemės, vynuogių gaminimo ypatumų).

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]