Janneau 1973 (su med. dėž.)

Janneau 1973 (su med. dėž.)

Janneau Grand Armagnac VSOP (dėž.)

Janneau Grand Armagnac VSOP (dėž.)

Janneau XO (dėž.)

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
40%
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Janneau
Kilmė
Prancūzija
58.99
58,99 €
Žymės : ARMANJAKAS , Janneau
Yra: Deja, išparduota
SKU
A09170023

„Janneau" XO - tai rinktinių armanjako rūšių, brandintų ąžuolo statinėse nuo 12 iki 25 metų, mišinys. Jo aromatas – vaisinės vanilės ir džiovintų slyvų, su uogų ir gvazdikėlių užuominomis. Skonio sodrumą ir išbaigtumą lydi išliekantis poskonis, primenantis slyvas. „Janneau XO" geriamas grynas, iš „tulpės“ arba „baliono“ formos taurių, pašildžius rankose. Taip pat gali būti geriamas kaip aperityvas, kokteilių komponentas arba kaip akomponementas prie deserto (kavos, šokolado).

Armanjakas turi daugiau nei 700 metų istoriją bei yra kildinamas išskirtinai iš Prancūzijos. Armanjakas, kaip ir konjakas, yra vienas iš dviejų „Appellation Controllée" brendžių, kurie gaunami tik iš tam tikrame regione surinktų vynuogių. Jis gaminamas Armanjako regione, Gaskonijoje, pietvakarių Prancūzijos dalyje.

Armanjakas yra „eau-de-vie“, gaminamas iš vynuogių, Gerso regiono Prancūzijoje. „Eu-de-vie“ (skaidrus bespalvis vaisių brendis, gaunamas distiliacijos būdu) yra brandinamas naujose statinėse tik tol, kol medienos medžiagų ištirpimo lygis yra optimalus. Tuomet brendis yra perkeliamas į senesnes statines, kad būtų išvengta per didelės medienos įtakos brendžiui ir tęstųsi lėtas procesas: medienoje esančios medžiagos rafinuojamos, atsiranda vanilės ir džiovintų slyvų aromatų, taip pat, alkoholio laipsniai palaipsniui mažėja garuojant. „Eu-de-vie“ įgauna gintaro spalvą, kuri su laiku virsta raudonmedžio spalva. Derlius žymi pagaminimo metus bei leidžia rasti pokyčius, įtakotus pranc. „terroir“ (klimato, žemės, vynuogių gaminimo ypatumų).

Search engine powered by ElasticSuite