PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
27.99
Jim Beam Double Oak
Jim Beam Double Oak

Jim Beam Double Oak

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43%
Kilmė
JAV
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Jim Beam
27,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5060045585912

Skoninės savybės:

Spalva – tamsi gintarinė, tamsesnė nei Jim Beam White

Aromatas – vanilės, su deginto ąžuolo, subalansuotas su karamelės ir irisinių saldainių natomis

Skonis – išskirtinis, ryškus ąžuolo su intensyviais karamelės ir irisinių saldainių tonais

Poskonis – švelnus, subalansuotas, su skrudinto ąžuolo išliekančiomis natomis

Žymės : VISKIS , Jim Beam
Details

Jim Beam Double Oak burbonas yra du kartus brandinamas naujose amerikietiško ąžuolo statinėse, o tai padeda sukurti ypač sodraus skonio burboną: Pirmiausia šis burbonas brandintas 4 metus naujose apanglėjusiose amerikietiško ąžuolo statinėse, o tai yra dvigubai ilgiau nei nurodoma oficialiuose burbono gamybos reikalavimuose. Tuomet jo alk. tūris sumažinamas nuo 62,5% iki 55-60%, tuo tikslu, kad viskis įgautų karamelizuoto cukraus, saldžių natų antros statinės. Antrajam brandinimui jis vėl perpilamas į naujas išdegintas baltojo ąžuolo statines ir brandinimas kartojamas, kol pasiekiamas norimas viskio skonis. 

GAMINTOJAS:

Beam Suntory Inc. nuo 1795 metų net septynios Beamų šeimos kartos Kentukyje gamino viskį, kuriam 1933 metais buvo suteiktas Jim Beam vardas, siekiant pagerbti James B. Beam, kuris atkūrė distileriją pasibaigus Sausojo įstatymo galiojimui Jungtinėse Valstijose. Tai James B. Beam parašą matome ant kiekvieno Jim Beam butelio.

Šiandien Jim Beam – Nr. 1 burbonas pasaulyje.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]