PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
99
Kentucky Owl Confiscated
Kentucky Owl Confiscated

Kentucky Owl Confiscated

Tūris
0,7 l
Stiprumas
48.2%
Kilmė
JAV
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Kentucky Owl
99,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 0857361007069

Burbono viskio Kentucky Owl Confiscated idėja susijusi su istorija, kai prieš pat prohibicijos įstatymo priėmimą federalinė valdžia konfiskavo 260 000 galonų (984 100 l) Kentucky Owl burbono atsargas. Gėrimas pagamintas maišant 4 skirtingo amžiaus distiliatus 6, 9, 10 ir 12 metų. Sodrios raudonmedžio spalvos gėrimo aromate jaučiamas gėlių, apelsino, vanilinių vaflių, bananų duonos, skrudintos duonos plutos, vynuogių ir raudonųjų obuolių tonai. Skonyje dominuoja krekerių, citruso, šviežiai spaustų apelsinų sulčių, karamelės, prislopinto saldaus cinamono ir baltų vynuogių natos. Poskonyje jaučiamos Kajeno pipirų užuominos.

Žymės : VISKIS , Kentucky Owl
Details

Kentucky Owl Bourbon LLC

Kentucky Owl distileriją įkūrė vietinis Kentukio valstijos vaistininkas Charles Mortimer Dedman 1879 m. Distilerija klestėjo 37 metus iki „sauso įstatymo”. 1916 m. valdžia konfiskavo 260 000 galonų (984 100 l) Kentucky Owl burbono atsargų. Netrukus valstybinėje saugykloje kilo gaisras, kuris sukėlė įtarimų, nes pastatas su tokiomis atsargomis turėjo degti kelias paras, o sudegė per keletą valandų.  Sklido kalbos, kad Al Capone ar kitas interesantas sukėlė gaisrą jau tuščioje valstybinėje saugykloje, kad pridengtų Kentucky Owl burbono vagystę ir patenkintų “speakeasy” barų burbono paklausą Čikagoje.

Dixon Dedman, distilerijos įkūrėjo proproanūkis , po prohibicijos įstatymo panaikinimo pasiryžo  atgaivinti Kentucky Owl. Pimoji ribota butelių partija (1506 but.) buvo išparduota išskirtinai valstijoje už neįtikėtinai aukštą kaip naujam burbonui kainą. Sekančios partijos taip pat buvo ribotos.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]