Monkey Shoulder

Monkey Shoulder

Kentucky Owl Confiscated

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
48.2%
Kilmė
JAV
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
KENTUCKY OWL
99.99
99,99 €
Žymės : VISKIS , Kentucky Owl
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A24458002

Burbono viskio Kentucky Owl Confiscated idėja susijusi su istorija, kai prieš pat prohibicijos įstatymo priėmimą federalinė valdžia konfiskavo 260 000 galonų (984 100 l) Kentucky Owl burbono atsargas. Gėrimas pagamintas maišant 4 skirtingo amžiaus distiliatus 6, 9, 10 ir 12 metų. Sodrios raudonmedžio spalvos gėrimo aromate jaučiamas gėlių, apelsino, vanilinių vaflių, bananų duonos, skrudintos duonos plutos, vynuogių ir raudonųjų obuolių tonai. Skonyje dominuoja krekerių, citruso, šviežiai spaustų apelsinų sulčių, karamelės, prislopinto saldaus cinamono ir baltų vynuogių natos. Poskonyje jaučiamos Kajeno pipirų užuominos.

Kentucky Owl Bourbon LLC

Kentucky Owl distileriją įkūrė vietinis Kentukio valstijos vaistininkas Charles Mortimer Dedman 1879 m. Distilerija klestėjo 37 metus iki „sauso įstatymo”. 1916 m. valdžia konfiskavo 260 000 galonų (984 100 l) Kentucky Owl burbono atsargų. Netrukus valstybinėje saugykloje kilo gaisras, kuris sukėlė įtarimų, nes pastatas su tokiomis atsargomis turėjo degti kelias paras, o sudegė per keletą valandų.  Sklido kalbos, kad Al Capone ar kitas interesantas sukėlė gaisrą jau tuščioje valstybinėje saugykloje, kad pridengtų Kentucky Owl burbono vagystę ir patenkintų “speakeasy” barų burbono paklausą Čikagoje.

Dixon Dedman, distilerijos įkūrėjo proproanūkis , po prohibicijos įstatymo panaikinimo pasiryžo  atgaivinti Kentucky Owl. Pimoji ribota butelių partija (1506 but.) buvo išparduota išskirtinai valstijoje už neįtikėtinai aukštą kaip naujam burbonui kainą. Sekančios partijos taip pat buvo ribotos.

Search engine powered by ElasticSuite