PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
49.49
Joseph Drouhin Volnay AOP 2020
Joseph Drouhin Volnay AOP 2020

Joseph Drouhin Volnay AOP 2020

Stiprumas
13.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Volnay A.O.P.
Vynuogės
Pinot Noir
49,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 12086531019
Details

Istorija ir tradicijos: dėl oro grynumo Volnay kaimelis buvo mėgstamiausia damų rezidencija Burgundijos kunigaikštytstės laikais. 

Gamyba ir brandinimas: vynmedžiai trumpai apkarpomi, “Guyot” stiliumi. Vynuogės renkamos rankomis bei dedamos į mažus krepšius, kad nesusikratytų transportavimo metu. Maceracija ir fermentacija vyksta 2-3 savaites reguliariai panardinant viršutinį sluoksnį gilyn. Vynas brandinamas prancūziško ąžuolo statinėse 14-18 mėnesių prieš išpilstant jį į butelius.

Vyno ypatybės: pasižymi nuostabia skaisčiai raudona spalva. Jauname vyne vyrauja juodųjų serbentų aromatai. Vynui bręstant atsiranda prinokusių vaisių, grybų bei prieskonių natos. Ilgai išliekantis poskonis su vanilės užuominomis.

Laikymo rūsyje galimybės: nuo 8 iki 20 metų.

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]