Cosmopolitan Diva Berry Fusion

Cosmopolitan Diva Berry Fusion

Hola Cava Brut Organic

Hola Cava Brut Organic

Laurent Perrier Cuvee Rose Brut

Spalva / Skonis
Rausvasis / Brut
Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
12%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Laurent Perrier
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
75.99
75,99 €
Žymės : PUTOJANTIS VYNAS , Laurent Perrier
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15207004

Laurent-Perrier Cuvée Rosé šampanas unikalus savo istorija, gamyba bei butelio dizainu. Laurent-Perrier Cuvée Rosé butelis pasižymi gracingomis, kilniomis  linijomis ir tuo išsiskiriantis iš kitų šampanų. Bernard de Nonancourt (tapo prezidentu 1949 metais) dėka Cuvée Rosé Laurent-Perrier buvo pristatytas rinkai 1968 metais. Kad padidinti šio šampano vertę Bernard de Nonancourt nusprendė pristatyti unikaliame butelyje. Įkvėpimas atsirado pamatant trumpus ir storus butelius pagamintus dar Karaliaus Henri IV laikais. Ant šių butelių buvo užanspauduota LP monograma. Tuo metu įpakavimas atrodė labai moderniai ir vis keitėsi nuo 1968 metų.

Laurent Perrier Rose  šampanui pagaminti vynuogės atkeliauja iš 10  geriausių Cru (kaimelių) Montagne de Reims vietovės. Gaminant Laurent Perrier Cuvée Rosé, Pinot Noir vynuogės surenkamos iki tam tikro sunokimo lygio ir toliau perrenkamos rankomis. Maceracija trunka 48-72 valandas nuo surinkimo ir įgauna delikačią lašišos raudonumo spalvą bei Pinot Noir vynuogių aromatines savybes.

 Butelyje vynas kartu su mielių nuosėdomis brandinamas apie 5 metus. Aromate ir skonyje dominuoja raudonos uogos - avietės, braškės, trešnės.

Laurent Perrier Cuvee Rose - rausvųjų šampanų kategorijos etalonas. 

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Search engine powered by ElasticSuite