Laurent Perrier Ultra Brut

Laurent Perrier Ultra Brut

Laurent Perrier Cuvee Rose Brut

Laurent Perrier Cuvee Rose Brut

Laurent Perrier Alexandra Rose 2004 (dėž.)

Spalva / Skonis
Rausvasis / Brut
Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
12%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Prekės ženklas
LAURENT PERRIER
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Pinot Noir
300
300,00 €
Žymės : PUTOJANTIS VYNAS , Laurent Perrier
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15207025

Pirmą kartą išleistas 1987 metais kaip Cuvee Rose šampano tik pagaminto išskirtiniais metais evoliucija.  

Alexandra Rose yra retas ir išskirtinis šampanas, pagamintas iš iš Pinot Noir bei Chardonnay vynuogių, kurios atkeliauja iš geriausių vynuogynų, turinčių Grand Cru klasifikaciją. 

Tai yra Rose Prestige Cuvee šampanas.  Brandinamas 10 metų rūsyje.

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Search engine powered by ElasticSuite