Loosen Dr. L Riesling Off-Dry

Loosen Dr. L Riesling Off-Dry

Riga Black Balsam Currant

Riga Black Balsam Currant

Marques de Casa Concha Pinot Noir

Alkoholio koncentracija
14%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Marques de Casa Concha
Kilmė / Regionas
Čilė / San Julian
Apeliacija
Limari D.O.
Vynuogės
Pinot Noir
Brandinimas
11 mėnesių
12.99
12,99 €
Žymės : VYNAS , Marques de Casa Concha , Raudonasis , Pinot Noir
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25230005

Daugybė apdovanojimų bei įvertinimų, kuriuos Marques de Casa Concha vynai pelnė per daugelį metų, patvirtina, kad tai vienas nuosekliausių ir tvirčiausių prekinių ženklų savo segmente.

2016 m. buvo paminėtas 40-metis nuo pirmojo vyno išleidimo į rinką bei nuolatinio įsipareigojimą gaminti aukščiausios  kokybės vynus, daug dėmesio skiriant naujovėms.

Pasižymi tamsiai raudona spalva. Vyrauja vyšnių bei aviečių aromatai su saldymedžio natomis. Elegantiškas, ilgas poskonis.

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand).

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite