Joseph Drouhin Laforet Pinot Noir Bourgogne A.O.P.

Joseph Drouhin Laforet Pinot Noir Bourgogne A.O.P.

Chateau d'Arcins Haut-Médoc AOP (pop. dėž.)

Chateau d'Arcins Haut-Médoc AOP (pop. dėž.)

Paul Jaboulet Hermitage La Chapelle A.C. 2006

Alkoholio koncentracija
14%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Paul Jaboulet
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Ronos slėnis
Apeliacija
Hermitage La Chapelle A.O.P.
148.49
148,49 €
Žymės : VYNAS , Paul Jaboulet , Raudonasis , Syrah
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25276007

Garsiausias Paul Jaboulet vynas yra Hermitage La Chapelle, pavadintas koplyčios, pastatytos 1235 metais ir iš kurios atsiveria vaizdas į vynuogynus, vardu. Koplyčia Paul Jaboulet Aine vyninei priklauso nuo Pirmojo pasaulinio karo pabaigos - tai Ronos slėnio ikona ir žymi kur auginami geriausi vynmedžiai.

Hermitage „La Chapelle“ laikomas vienu iš geriausių vynų pasaulyje. Jis išimtinai gaminamas tik iš Syrah vynuogių, išaugintų 40 iki 60 m. senumo vynuogynuose.

Vynas 15 mėnesių brandintas ąžuolo statinėse ir brendimo potecialas butelyje nuo 10 iki 40 metų. 

GAMINTOJAS

1834 m., kai Antoine'as Jaboulet'as įkūrė verslą Tain l'Hermitage mieste, siekdamas gaminti puikius vynus, savo būsimą profesiją jis suprato kaip vynuogynų auginimą ir žemės kokybės palaikymą. Remiantis šia filosofija įsigijo  pirmuosius vynuogynus ir garsiuose Hermitage šlaituose ir Crozes Hermitage lygumose.

2006 m. Freys šeima („Chateau La Lagune“ savininkai Bordo mieste) įsigijo Paulą Jaboulet Aine'ą verslą mirus Gerard Jaboulet, Ronos slėnio Ambasadoriui. Vyriausioji dukra Caroline Frey (vyriausioji vyndarė) su komanda dirba siekdama tobulumo, derinant pažangiausios vyndarystės principus su kruopščia vynmedžių priežiūra, išaugintų išskirtiniuose mikroklimatuose. Nuo to laiko įsigyta vynuogynai Cote Rotie, Condrieu ir Crozes Hermitage apeliacijose. Visi vynuogynai yra sertifikuoti kaip ekologiški ir laikomasi biodinaminės vyndarystės principų.

Search engine powered by ElasticSuite