PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
28.99
Reyka
Reyka

Reyka

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kiekis pakuotėje
6
Kilmė
Islandija
Prekės ženklas
Reyka
28,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327405247

Reyka distiliuojama “Carter-Head” stiliaus distiliavimo variniu aparatu. Vėliau degtinė filtruojama per lavos akmenį. Reyka distilerija yra draugiška aplinkai, nes naudoja geoterminę energija iš požeminių vulkanų.

Žymės : DEGTINĖ , Reyka Vodka
Details
Reyka degtinė gaminama mažomis partijomis Islandijoje, Borgarneso miestelyje. Kiekvienas distiliavimo procesas trunka ne mažiau kaip 6 h, jo metu pagaminamos tik 255 dėžės gėrimo. Degtinės kategorijos standartais tai yra labai mažas kiekis. Reyka gamybai naudojamas vanduo iš arktinių Islandijos šaltinių, kurie teka per 4000 m. senumo lavos akmenis. Reyka distiliuojama “Carter-Head” stiliaus distiliavimo variniu aparatu. Vėliau degtinė filtruojama per lavos akmenį. Reyka distilerija yra draugiška aplinkai, nes naudoja geoterminę energija iš požeminių vulkanų.
Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]