PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
6.99
Riporta Pinot Grigio Terre Siciliane IGP
vynas pinot grigio

Riporta Pinot Grigio Terre Siciliane IGP

Stiprumas
12.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Riporta
Kilmė / Regionas
Italija / Italija
Apeliacija
Terre Siciliane I.G.P.
Vynuogės
Pinot Grigio
6,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8019873024015
Žymės : vynas , wine , pinot grigo , Riporta
Details

Šiaudų geltonumo spalva su aukso atspindžiais, vyrauja vaisiški (persiko, greipfruto, žaliosios citrinos) aromatai su prieskonių, ąžuolo, muskato bei vanilės natomis.  

GAMINTOJAS

Pripažinti pasaulyje bei turintys didžiulę patirtį vyndariai Filippo Baccalaro ir Teo D'Apolito ilgiau nei 10 metų tyrinėjo vynuogynus Salento regione. Dėka šio darbo bei pritaikytų šiuolaikinių gamybos technologijų pagaminami daugeliu apdovanojimų įvertinti vynai.

Šis projektas gimė iš noro sukurti vynų liniją, kuri reprezentuoja ne tik vieno regiono esmę, bet kad tai būtų visos Pietų Italijos vyno paveldo Ambasadorius.

„Riporta“ atspindi „Pagaminta Italijoje“  meistriškumą, pasirinkdama geriausias vynuogių veisles trijuose Pietų Italijojos regionuose: Abrucuose, Apulijoje bei Sicilijoje.

Iš italų kalbos žodis Riporta reiškia „Atsinešti“.

 

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]