PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
35.99
SipSmith London Dry Gin
SipSmith London Dry Gin

SipSmith London Dry Gin

Tūris
0,7 l
Stiprumas
41.4%
Kilmė
Anglija
Prekės ženklas
SipSmith
Kiekis pakuotėje
6
35,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5060204340000

Skoninės savybės:

Aromatas – citrusinių vaisių, gėlių

Skonis – klasikinis kadagių, citrusinių vaisių

Poskonis – aštrus kadagių su citrinio pyrago užuomina

Žymės : GIN , SipSmith
Details

„Sipsmith“ London Dry Gin - tai daugiau nei 30 apdovanojimų pelnęs mažos gamybos apimties produktas. Jo glotnus ir sudėtingas skonis itin tinkamas „Sausojo Martini“ kokteilio plakimui. „Sipsmith“ London Dry Gin distiliuojamas variniame katile „One shot“ būdu be koncentratų panaudojimo. 

GAMINTOJAS:

SIPSMITH – tai pirmoji džino distilerija, įsteigta Londone prieš 200 metų. Po pertraukos distilerija buvo atkurta 2009 m. dviejų draugų, Fairfax ir Sam. Distiliacijai skirtame vario katile „Prudence“ vienu metu telpa tik 300 litrų žaliavos.  Distiliavimo meistras užpildo šį įrenginį ir nutaria kuomet distiliatas tinkamas gėrimui gaminti. Visa gamybos įranga telpa viename nedideliame kambaryje, todėl “Sipsmith” džinas gaminamas ypač preciziškai ir labai mažais kiekiais.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]