The Wiseman Bourbon

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
45%
Prekės ženklas
Kentucky Owl
Kilmė
JAV
42.99
42,99 €
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A24458008

Kentucky Owl The Wiseman Bourbon – naujas Kentucky Owl distilerių kūrinys. Kadangi Kentucky Owl yra itin brangus super-premium burbonas, gamintojai sukūrė išskirtinį variantą – The Wiseman. Gamyba vyksta toje pačioje distilerijoje. The Wiseman Bourbon pagamintas iš 4 skirtingų Kentucky burbonų, parinktų pagal jų individualų skonį ir indėlį į galutinį mišinį.

Įvertinimai

Burboną teigiamai vertina ne tik vartotojai, bet ir daugelio konkursų komisijos nariai:

  • Dvigubas aukso medalis 2022 San Francisco Worlds Spirits Competition
  • Įvertintas tarp 2021 Top 20 viskių “Whiskey Advocate” – didžiausio Amerikos viskių leidinio

Kvapas: pirmas pastebimas dalykas yra saldus karamelės aromatas, kurį seka kvapusis pipiras, citrusų natos bei šiek tiek ąžuolo.

Skonis: karamelė, kvapieji pipirai, švelnus ir šilkinis skystis. Skonis ilgai išliekantis.

Kentucky Owl distileriją įkūrė vietinis Kentukio valstijos vaistininkas Charles Mortimer Dedman 1879 m. Distilerija veikė 37 metus iki „sauso įstatymo”. 1916 m. valdžia konfiskavo 260 000 galonų (984 100 l) Kentucky Owl burbono atsargų. Netrukus valstybinėje saugykloje kilo gaisras, kuris sukėlė įtarimų, nes pastatas su tokiomis atsargomis turėjo degti kelias paras, o sudegė per keletą valandų. Sklido kalbos, kad Al Capone ar kitas interesantas sukėlė gaisrą jau tuščioje valstybinėje saugykloje, kad pridengtų Kentucky Owl burbono vagystę ir patenkintų “speakeasy” barų burbono paklausą Čikagoje.

Dixon Dedman, distilerijos įkūrėjo proproanūkis, po prohibicijos įstatymo panaikinimo pasiryžo atgaivinti Kentucky Owl. Pirmoji ribota butelių partija (1506 but.) buvo išparduota išskirtinai valstijoje už neįtikėtinai aukštą kaip naujam burbonui kainą. Sekančios partijos taip pat buvo ribotos.

 

Search engine powered by ElasticSuite