PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
21.99
Torres Fransola Penedes D.O.

Torres Fransola Penedes D.O.

Stiprumas
13.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Torres
Kilmė / Regionas
Ispanija / Penedes
Apeliacija
Penedes D.O.
Vynuogės
Sauvignon Blanc
21,99 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 8410113001108
Details

Sauvignon Blanc vynuogės šiam vynui pagaminti renkamos istoriniame Fransola vynuogyne, vienoje aukščiausių augimviečių Penedeso regione. Ženklus dienos ir nakties temperatūrų svyravimas, o taip pat gerai vandenį sulaikantis kalkingo molio dirvožemis, užtikrina tolygų vynuogių nokimą, optimalų aromatų vystymąsi ir subalansuotą rezultatą kiekvienais derliaus metais. Pusė vyno yra fermentuojama ąžuolo statinėse, o kita pusė – neutraliose plieno talpose. Vėliau vynas 6 mėnesius  brandinamas amerikietiško ir prancūziško ąžuolo statinėse (50% naujos). Butelyje vynas pasiekia savo piką po 3-4 metų brandinimo.

Vynas yra šviesaus aukso spalvos, su išraiškingais pasijų vaisiaus ir cidonijų aromatais, kuriuos papildo švelnios džiovintų vaisių ir skrudinimo natos. Burnoje švelnus, tačiau intensyvios ir galingos  struktūros.  Dera prie jūros gėrybių, žuvies ir paukštienos patiekalų.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]