PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
32.99
Torres Manso De Velasco
Torres Manso De Velasco

Torres Manso De Velasco

Stiprumas
14%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
18-20⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Torres Chile
Kilmė
Čilė
Apeliacija
Curico Valley
Dera su
32,99 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 8410113005311
Details

Atskiro 10 ha Manso de Velasco vynuogyno (vino de pago), pavadinto Curico miesto įkūrėjo Don Jose Antonio Manso de Velasco atminimui, ribotos gamybos vynas daromas iš senų, 120 metus siekiančių neskiepytų vynmedžių derliaus. Cabernet Sauvignon vynmedžiai, augantys Andų kalnų papėdėje, įgalina sukurti unikalaus skonio vyną. Čia vyraujančios šaltos žiemos bei karštos ir sausos vasaros, užtikrina optimalias vynuogių auginimo sąlygas.

Vynas 18 mėn. brandinamas prancūziško ąžuolo statinėse (45% naujos) ir yra intensyvios tamsaus rubino spalvos su klasikiniais juodų uogų aromatais ir odos natomis. Burnoje subalansuotas, minkštų taninų, su daugiasluoksne vaisių ir prieskonių gama ir skrudinimo natomis poskonyje. Šis vynas tinkamas brandinti butelyje bent 10 metų.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com