Frontera late harvest baltasis

Frontera Late Harvest

Fetzer Chardonnay

Fetzer Chardonnay

Frontera Moscato

Alkoholio koncentracija
9.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Saldus
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Frontera
Kilmė / Regionas
Čilė / Centrinis
Vynuogės
Moscatel de Alejandria
5.99
5,99 €
Žymės : VYNAS , Frontera , Baltasis , Moscatel de Alejandria , Čilė
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25120015

Vynas pasižymi šviesiai geltona spalva su auksiniais atspindžiais. Juntami vaisiški aromatai su meliono, medaus bei gėlių natomis. Gaivus ir ilgai išliekantis burnoje skonis.

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand). 

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite