PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
6.49
Grand Campo Chardonnay Navarra D.O.
Grand Campo Chardonnay Navarra D.O.

Grand Campo Chardonnay Navarra D.O.

Stiprumas
15%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12°C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
GRAND CAMPO
Kilmė / Regionas
Ispanija / Navara
Apeliacija
Navarra D.O.
Brandinimas
8 mėnesius
6,49 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 8437015741390
Details

Vynas pasižymi šviesiai geltona spalva su žalsvu atspalviu. Ryškios citrusinių vaisių natos su skrudintos duonos, kokosų, medaus, lazdyno riešutų ir migdolų užuominomis. Vidutinio svarumo, elegantiškas skonis su gaivia rūgštimi.

GAMINTOJAS

Arinzano - pirmasis vyno ūkis Šiaurės Ispanijoje, įvertintas aukščiausiu Pago statusu. Įsikūręs Navaros regione, pusiaukelėje tarp Riochos ir Bordo. Iš 355 ha ūkiui priklausančios žemės 128 hektarus užima vynuogynai. Ūkis dėl savo puikių vynuogynų yra vertinamas jau nuo 11 a. Ūkis turi ypatingą mikroklimatą, idealiai tinkamą aukščiausios kokybės vynuogėms. Naujieji šeimininkai atsodino vynuogynus, kiekvieną vynuogių veislę derindami su labiausiai jai tinkamais žemės plotais. Jie restauravo istorinius pastatus bei pastatė ultra modernią vyninę. 21 a. pradžioje Jo Didenybė Ispanijos karalius Juanas Carlosas inauguravo Arínzano vyninę.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]