PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
225
Janneau 1972 (su med. dėž.)
Janneau 1972 (su med. dėž.)

Janneau 1972 (su med. dėž.)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43%
Kiekis pakuotėje
1
Prekės ženklas
Janneau
Kilmė
Prancūzija
225,00 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 3219947930401

Armanjakas yra bene seniausias stiprusis gėrimas Prancūzijoje. Armanjakas, kaip ir konjakas, yra vienas iš dviejų „Appellation Controllée" brendžių, kurie gaunami tik iš tam tikrame regione surinktų vynuogių. Jis gaminamas Armanjako regione, Gaskonijoje, pietvakarių Prancūzijos dalyje. "Janneau Vintage" yra gaminami tik vieno (nepertraukiamo) distiliavimo būdu. Jie mažiausiai 12 metų brandinami ąžuolo statinėse.

Žymės : ARMANJAKAS , Janneau
Details

Armanjakas yra „eau-de-vie“, gaminamas iš vynuogių, Gerso regiono Prancūzijoje. Armanjakas turi daugiau nei 700 metų istoriją bei yra kildinamas išskirtinai iš Prancūzijos. „Eu-de-vie“ (skaidrus bespalvis vaisių brendis, gaunamas distiliacijos būdu) yra brandinamas naujose statinėse tik tol, kol medienos medžiagų ištirpimo lygis yra optimalus. Tuomet brendis yra perkeliamas į senesnes statines, kad būtų išvengta per didelės medienos įtakos brendžiui ir tęstųsi lėtas procesas: medienoje esančios medžiagos rafinuojamos, atsiranda vanilės ir džiovintų slyvų aromatų, taip pat, alkoholio laipsniai palaipsniui mažėja garuojant. „Eu-de-vie“ įgauna gintaro spalvą, kuri su laiku virsta raudonmedžio spalva. Derlius žymi pagaminimo metus bei leidžia rasti pokyčius, įtakotus pranc. „terroir“(klimato, žemės, vynuogių gaminimo ypatumų).

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]