PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
24.99
Joseph Drouhin Chablis A.O.P.
Joseph Drouhin Chablis A.O.P.

Joseph Drouhin Chablis A.O.P.

Stiprumas
12.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
12-14⁰C
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Chablis A.O.P.
24,99 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 12086322211
Details

Joseph Drouhin priklausantis istorinis Moulin de Vaudon ūkis yra 18 amžiuje pastatytas vandens malūnas Chablis regione. Ūkio vynuogynai išsidėstę abiejose Serein upės, kuri tapatinama su Chablis regiono Grand Cru vynuogynais, pusėse.

Gamyba ir brandinimas: derliaus nuėmimo metu vynuogės renkamos rankomis ir spaudžiamos Joseph Drouhin vyno bendrovėje Chablis žemėje. Misa toliau perkeliama į Beaune rūsius. Fermentacija vyksta nerūdijančio plieno talpose, kontroliuojant temperatūrą. Po 7-8 mėnesių brandinimo vynas išpilstomas į butelius.

Vyno ypatybės: šviesios aukso spalvos su žalsvumo atspalviu. Gaivūs, vaisiški aromatai primenantys citrinas bei greipfrutus su maloniomis kelminio paparčio bei kalendros užuominomis. Vaisiškas minerališkas skonis, ilgai išliekantis poskonis.

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]