PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
95.99
Laurent Perrier Blanc de Blancs Brut Nature
Laurent Perrier Blanc de Blancs Brut Nature

Laurent Perrier Blanc de Blancs Brut Nature

Spalva / Skonis
Baltasis / Ultra briutas / brut nature
Tūris
0,75 l
Stiprumas
12%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10°C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Laurent Perrier
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
95,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3258434190003
Details

Laurent-Perrier pasirinkdavo Chardonnay kaip dominuojančią vynuogių veislę visuose baltuosiuose šampanų mišiniuose ir nuo 1981 metų buvo Brut Nature kategorijos pionieriais. 

Šis šampanas pagamintas iš 100% Chardonnay vynuogių, kurios atkeliauja iš Premier Cru ir Grand Cru vynuogynų.

Laurent Perrier Blanc de Blancs 5 metus brandintas butelyje. 

Pasižymi šviesia auko spalva su atspindžiais bei citrusinių vaisių aromatais. Juntamas minerališkas skonis. 

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]