Laurent Perrier Cuvee Rose Brut (metal.)

Laurent Perrier Cuvee Rose Brut (metal.)

Laurent Perrier Alexandra Rose 2004 (dėž.)

Laurent Perrier Alexandra Rose 2004 (dėž.)

Laurent Perrier Ultra Brut

Spalva / Skonis
Baltasis / Ultra briutas / brut nature
Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
12%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Prekės ženklas
Laurent Perrier
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Pinot Noir
66.99
66,99 €
Žymės : PUTOJANTIS VYNAS , Laurent Perrier
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15207013

Brut Nature kategorijos pradininkas Laurent-Perrier Ultra Brut yra šampanas be pridėtinio cukraus (dosage). Pristatytas rinkai 1981 metais. Tik geriausios vynuogės su žemu cukraus kiekiu iš 15 Cru (kaimelių) yra naudojamos Ultra Brut šampano gamyboje. Butelyje vynas kartu su mielių nuosėdomis brandinamas min. 6 metus.

Gaminamas iš 55% Chardonnay ir 45% Pinot Noir, pridedant šiek tiek rezervinio vyno. Vynuogės yra kruopščiai atrenkamos. Šio proceso metu vienas iš pagrindinių kriterijų – didelis cukraus kiekis ir mažas rūgštingumas. Ši sąlyga yra būtina norint sukurti Brut Nature stiliaus šampaną.

Šį šampaną galima vartoti dabar arba laikyti mažiausiai 6 metus.

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Search engine powered by ElasticSuite