Paul Jaboulet Hermitage La Chapelle A.C. 2006

Paul Jaboulet Hermitage La Chapelle A.C. 2006

Paul Jaboulet Gigondas Pierre Aiguille A.C. 2017

Paul Jaboulet Gigondas Pierre Aiguille A.C. 2017

Paul Jaboulet Saint-Joseph Rouge "Le Grand Pompée" 2016

Alkoholio koncentracija
13%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Prekės ženklas
Paul Jaboulet
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Ronos slėnis
Apeliacija
Saint-Joseph AOC
17.99
17,99 €
Žymės : VYNAS , Paul Jaboulet , Raudonasis , Syrah
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25276014

Saint Joseph vynai jau buvo parduodami XVI a. ir buvo vertinami Prancūzijos karalių. "Le Grand Pompee" vardas pasiskolintas iš Viktoro Hugo „Šimtmečių legendos“: IX amžiuje Didžioji Pompėja, ištikimas Karolio Didžiojo palydovas, kovojo dešiniajame Ronos slėnio krante. Kaip ir mūšis, yra garsi eilutė: „Ir tas vynas pamilo Pompėjų Didįjį".

SainSaint-Joseph vynas pasižymi prinokusių raudonųjų uogų, prieskonių bei saldymedžio aromatais. Brandinimas ąžuolo statinėse vynui suteikia struktūrą, subalansuotus taninus, ilgą poskonį, kuriame vyrauja skrebučio natos.

Vyno brandinimo potencialas 3-10 metų. 

GAMINTOJAS

1834 m., kai Antoine'as Jaboulet'as įkūrė verslą Tain l'Hermitage mieste, siekdamas gaminti puikius vynus, savo būsimą profesiją jis suprato kaip vynuogynų auginimą ir žemės kokybės palaikymą. Remiantis šia filosofija įsigijo  pirmuosius vynuogynus ir garsiuose Hermitage šlaituose ir Crozes Hermitage lygumose.

2006 m. Freys šeima („Chateau La Lagune“ savininkai Bordo mieste) įsigijo Paulą Jaboulet Aine'ą verslą mirus Gerard Jaboulet, Ronos slėnio Ambasadoriui. Vyriausioji dukra Caroline Frey (vyriausioji vyndarė) su komanda dirba siekdama tobulumo, derinant pažangiausios vyndarystės principus su kruopščia vynmedžių priežiūra, išaugintų išskirtiniuose mikroklimatuose. Nuo to laiko įsigyta vynuogynai Cote Rotie, Condrieu ir Crozes Hermitage apeliacijose. Visi vynuogynai yra sertifikuoti kaip ekologiški ir laikomasi biodinaminės vyndarystės principų.

Garsiausias Paul Jaboulet vynas yra Hermitage La Chapelle, pavadintas koplyčios, pastatytos 1235 metais ir iš kurios atsiveria vaizdas į vynuogynus, vardu. Koplyčia Paul Jaboulet Aine vyninei priklauso nuo Pirmojo pasaulinio karo pabaigos - tai Ronos slėnio ikona ir žymi kur auginami geriausi vynmedžiai.

Search engine powered by ElasticSuite