PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
1.59
S.Pellegrino
S.Pellegrino

S.Pellegrino

Tūris
0,75 l
Kilmė
Italija
Prekės ženklas
San Pellegrino
Reguliari kaina 2,09 € Speciali kaina 1,59 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8002270000232
Natūralus gazuotas mineralinis vanduo, trykštantis šiaurinėje Italijos dalyje, Alpėse, San Pellegrino Terme miestelyje.
Žymės : VANDUO , S.Pellegrino
Details

Naudingomis savybėmis pasižyminčios S. Pellegrino versmės buvo žinomos nuo antikinių laikų. XIII a. iš visos Italijos šiaurinės dalies žmonės pėsčiomis keliaudavo paragauti šio vandens, nes buvo įsitikinę jo gydomosiomis savybėmis. Garsusis Leonardas da Vinčis versmes atrado atsitiktinai - manoma, jog jis ieškojo tinkamos aplinkos vienam iš savo žymiųjų paveikslų tapyti, kartu tyrinėdamas vietovę. Atradęs nuostabaus skonio šaltinį, jis įamžino vandens sėkmės paslaptį savo aprašymuose ir tiksliai pažymėjo šią vietą nupieštame Slėnio žemėlapyje (originalas yra saugomas Vindzoro pilies karališkoje bibliotekoje, Jungtinėje karalystėje, kaip jos didenybės karalienės Elizbeth II nuosavybė).

Kiekvienais metais renkami S.Pellegrino 50 geriausių pasaulio restoranų, remiantis restoranų akademijos rekomendacijomis. Taip pat kas keleri metai kompanija organizuoja S.Pellegrino jaunųjų šefų konkursą, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovai.

S.Pellegrino – restorano kokybė ant Jūsų stalo!

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]