Jack Daniel's Honey (dėž. + 2 stikl.)

Jack Daniel's Honey (dėž. + 2 stikl.)

Tullamore D.E.W. Honey (dėž. + stikl.)

Tullamore D.E.W. Honey (dėž. + stikl.)

Villon (dėž.)

Grynasis kiekis
0.7
Alkoholio koncentracija
40%
Prekės ženklas
Villon
Kilmė
Prancūzija
35.99
35,99 €
Yra: Deja, išparduota
SKU
A10562002

Villon sujungia VSOP ir XO konjako, iš Cognac regiono Prancūzijoje, ekspresijas į vieną visumą, kuri pasižymi prabangiomis vanilės, prieskonių bei deginto ąžuolo natomis.

Sukurtas pietvakarių Prancūzijos, Cognac regione, Villon reprezentuoja seniausias ir visame pasaulyje pripažįstamas konjako gamybos tradicijas, sujungdamas VSOP ir XO ekspresijas, jas rinktinių prieskonių natomis, todėl distiliuojamas ir maišomas pagal unikalų, atidžiai saugomą šeimos receptą.

Villon pavadinimo kilmė yra tiesiogiai susijusi su François Villon, Viduramžių poeto, gyvenusio visuomenės paraštėse, pavarde. François Villon rašė apie meilę ir seksą, pinigus, „rankas susitepusius“ teisėsaugos atstovus, nešvankius vienuolius, klestinčius turtuolius bei gero maisto bei vyno paguodą. Būtent dėl šių temų pasirinkimo jis yra laikomas vienu originaliausių ir svarbiausių Viduramžių balsų, įkvėpimo besisemiančių iš Paryžiaus gatvių ir tavernų. François Villon buvo dažnai žmonių vadinamas inoklastu, klajokliu, nusikaltėliu, vagiu bei antagonistu.

1455 m. Villon Paryžiuje užpuolė piktasis kunigas, kuris dideliu durklu perpjovė jam lūpas. Villon sužeidė kunigą savo durklu, paskui smogė akmeniu. Prieš mirtį kunigas François Villon pavadino užpuoliku, todėl jam teko bėgti iš Paryžiaus. Daugelį metų klajojo be teisės sugrįžti į gimtąjį miestą, todėl jis tapo klajojančių nusikaltėlių grupuotės nariu.

Būtent todėl Villon logotipas reprezentuoja gyvatę bei kardą. Gyvatė – tai paslaptingumas bei sumanumas – savybės, kuriomis pasižymėjo François Villon, tuo tarpu durklas simbolizuoja Viduramžius, drąsą, kerštą bei auką, durklą, kurį Villon visuomet nešiojosi po apsiaustu.

Search engine powered by ElasticSuite