viskiai,tullamore viskis kaina

Akashi (dėž.)

Torres Alta Luz Cristalino (dėž.)

Torres Alta Luz Cristalino (dėž.)

Yamazakura (dėž.)

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
40%
Kilmė
Japonija
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Yamazakura
45.99
45,99 €
Yra: Deja, išparduota
SKU
A24545001

Skoninės savybės:

Kvapas – pradžioje jaučiamas šaltesnis kvapas, tačiau vėliau atsiskleidžia gėlių aromatai; pasižymi saldžiu ir subtiliu šeivamedžio bei karamelės kvapu

Skonis - lengvas ir šilkinis, primenantis vanilę ir kriaušes

Aukštos klasės kraftinis japoniško viskio prekės ženklas (Ji-whisky), pagamintas mažoje kraftinėje distilerijoje šiaurės Japonijoje, turinčioje virš 100 metų patirties ir ekspertiškumo alkoholio gamyboje. „Yamazakura“ distiliuotas variniuose distiliavimo aparatuose ir brandintas 3 metus eks-burbono statinėse.

YAMAZAKURA viskio pavadinimas – duoklė japonų kultūrai. „Yama“ japonų k. reiškia kalną, o „sakura“ – vyšnių žiedų medžius - sakuras. Šis viskis yra keturių salyklinių ir grūdinių viskių mišinys, eks-burbono statinėse brandintas ne mažiau nei 3 metus. Jis pasižymi šeivamedžio ir karamelės aromatais, bei kriaušės ir vanilės skonio natomis.

GAMINTOJAS:

„Sasanokawa Company“ - tai šeimos kompanija, įsikūrusi 1765 m. Korijamos mieste, Fukušimos kalnų gilumoje. Tai seniausia sakės distilerija šiaurės rytų Japonijoje. 2015 m. buvo atidaryta „Asaka“ distilerija siekiant patenktinti augantį japoniškų viskių poreikį. Gėrimų gamybai jie naudoja natūralų vandenį iš gretimai esančio Inavaširo ežero šaltinių. „Sasanokawa“ kompanija pradėjo gaminti viskį 1946 m. Pirmieji jų prekiniai ženklai viskio kategorijoje buvo „Cherry“ viskis ir „Yamazakura“. Abu viskiai iki šiol egzistuoja ir sėkmingai parduodami visame pasaulyje.
Search engine powered by ElasticSuite