PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
19.99
Cross Keys Gin Sea Buckthorn
Cross Keys Gin Sea Buckthorn

Cross Keys Gin Sea Buckthorn

Tūris
0,7 l
Stiprumas
38%
Kilmė
Latvija
Prekės ženklas
Cross Keys Gin
Kiekis pakuotėje
6
19,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4750012000876

Cross Keys Gin Sea Buckthorn skonyje pasireiškia subtilaus saldumo, rūgštumo bei kartumo harmonija persipynusi su gaiviu šaltalankių uogų aromatu. Džinas pasižymi unikalia orandžine spalva. Visiškai natūralūs ir gryni žolelių ingredientai. Kaip ir originalaus Cross Keys džino gamyboje yra naudojami keturi pagrindiniai ingredientai: kadagys, ramunėlės, liepų žiedai, rozmarinas.

 

Kokteilių idėjos

Žymės : GIN , Cross Keys Gin
Details

Cross Keys Gin - tai klasikinis džino skonis švelniai praturtintas ramunėlėmis, liepų žiedais, rozmarinų, kadagių ir kitų gėlių mišinio paveldėto iš originalaus Rygos balzamo recepto. Visiškai natūralūs ir gryni žolelių ingredientai kruopščiai surenkami, kad išsaugotų savo unikalias savybes. Originalus receptas reikalauja ypatingos priežiūros, todėl yra rankų darbo ir gaminamas mažomis partijomis. Unikali „Cross Keys Gin” vertė yra molinis butelis, kuriame džinas ir toliau stiprina charakterį, vis labiau išryškindamas skonines savybes.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]