PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
56
Joseph Drouhin Chambolle-Musigny A.C. 2018
Joseph Drouhin Chambolle-Musigny A.C. 2018

Joseph Drouhin Chambolle-Musigny A.C. 2018

Stiprumas
13%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Chambolle-Musigny A.O.P.
Vynuogės
Pinot Noir
Dera su
56,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 12086554018
Details

Kaimelio pavadinimas Chambolle yra kilęs iš keltų „cambola“, garsaus savo vynuogynais galo-romėnų laikais vienuolių darbu viduramžiais.

Gamyba ir brandinimas: Vidutinis vynmedžių amžius – 20 metų. Biologinės vyndarystės metodu gaminamas vynas nuo 1990 metų. Pinot Noir vynuogės spaudžiamos tipišku Burgundijos stiliumi: 18 dienų lėto maceravimo, kasdien pumpuojant ir slegiant. Po 14-18 mėn. brandinimo prancūziško ąžuolo statinėse vynas išpilstomas į butelius.

Vyno ypatybės: vynas pasižymi itin elegantišku skoniu. Būdingi žibuoklių, vyšnių, šlapios žemės, gervuogių aromatai; išraiškingi taninai. Gerai subalansuotas skonis tarp vyno struktūros bei rūgštingumo. Brandinant išryškėja grybų bei samanų aromatai. Brandinimo potencialas – nuo 5 iki 18 metų.

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com