PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
129
Vilmart Coeur de Cuvee Premier Cru Brut 2015
Vilmart Coeur de Cuvee Premier Cru Brut 2015

Vilmart Coeur de Cuvee Premier Cru Brut 2015

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Tūris
0,75 l
Stiprumas
12.5%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Vilmart
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Chardonnay, Pinot Noir
129,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3468970140152
Details

Blyškios aukso spalvos su sidabro atspalviais ir smulkiais elegantiškais burbuliukais. Nosyje ryškius baltojo persiko ir šviežios citrinos aromatus papildo šviežių abrikosų, pipirinių mėtų ir migdolų pyrago natos. Burnoje išryškėja turtinga citrusinių vaisių paletė, kurioje dominuoja raudonasis apelsinas ir cukruota citrina su citrininio morengo pyragu poskonyje. Šis šampanas dera prie vėžių su baravykais, šukučių tartaro arba keptų anties kepenėlių.

Vilmart Coeur de Cuvee šampanas yra pagamintas iš Chardonnay (80%) ir Pinot Noir (20%) Rilly-la-Montagne Premier Cru vynuogynuose rankomis skinamo vynuogių derliaus. Vynmedžių amžius – 60 metų. Brandinimo procesas – be malolaktinio virsmo, prieš antrinę fermentaciją vynas 10 mėn. laikomas 228 litrų ąžuolo statinėse, paskui 70 mėn. su mielių nuosėdomis. Dosage - 7 g/l.

GAMINTOJAS

Vilmart šampano namai buvo įkurti 1890 metais Rilly-la-Montagne kaimelyje, Montagne de Reims papėdėje. Šiuo metu penktos Vilmart šeimos kartos valdomi šampano namai yra vieni žymiausių Šampanės „augintojų“ tarpe dėl savo preciziško požiūrio į gamybą ir ypatingo dėmesio ąžuolo statinėms šampano brandinimo procese. Anot žymaus vyno kritiko Tomo Stevensono, Vilmart šampanas Coeur de Cuvée yra Prestige Cuvée etalonas šampano „augintojų“ klasėje, o Grand Cellier yra geriausias šios klasės „non-vintage“ šampanas.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com