PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
93.49
Vilmart Grand Cellier d'Or Premier Cru Brut 2018
Vilmart Grand Cellier d'Or Premier Cru Brut 2018

Vilmart Grand Cellier d'Or Premier Cru Brut 2018

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Tūris
0,75 l
Stiprumas
12.5%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Vilmart
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Chardonnay, Pinot Noir
93,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3468970130184
Details

Gilios auksinės spalvos su galinga trešnių, raudonųjų apelsinų, kininio anyžiaus ir mėtų aromatų puokšte, kurią papildo kompleksiškos pyrago, kepto sviesto, pasiflorų ir subtilios gėlių natos. Burnoje išsivysto puiki gaivumo ir sodrumo pusiausvyra, kurią papildo sviesto ir džiovintų vaisių natos. Norint išlaikyti vyno balansą, reikėtų vengti pernelyg sudėtingo maisto derinimo. Šio šampano tekstūra ir brandus aromatinis profilis gerai dera prie ikrų, taip pat kietesnės tekstūros patiekalų omarų, krabų, baltos mėsos su sutirštintais padažais.

Vilmart Grand Cellier d‘Or šampanas yra pagamintas iš Chardonnay (80%) ir Pinot Noir (20%) Rilly-la-Montagne Premier Cru vynuogynuose rankomis skinamo vynuogių derliaus. Vynmedžių amžius – 50 metų. Brandinimo procesas – be malolaktinio virsmo, prieš antrinę fermentaciją vynas 10 mėn. laikomas 228 litrų ąžuolo statinėse, paskui 42 mėn. su mielių nuosėdomis. Dosage - 7 g/l.

GAMINTOJAS

Vilmart šampano namai buvo įkurti 1890 metais Rilly-la-Montagne kaimelyje, Montagne de Reims papėdėje. Šiuo metu penktos Vilmart šeimos kartos valdomi šampano namai yra vieni žymiausių Šampanės „augintojų“ tarpe dėl savo preciziško požiūrio į gamybą ir ypatingo dėmesio ąžuolo statinėms šampano brandinimo procese. Anot žymaus vyno kritiko Tomo Stevensono, Vilmart šampanas Coeur de Cuvée yra Prestige Cuvée etalonas šampano „augintojų“ klasėje, o Grand Cellier yra geriausias šios klasės „non-vintage“ šampanas.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]