Forget Brimont Brut Premier Cru

Forget Brimont Brut Premier Cru

Vilmart Grande Reserve Premier Cru Brut

Vilmart Grande Reserve Premier Cru Brut

Vilmart Grande Reserve Premier Cru Brut

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
12.5%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Vilmart
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Chardonnay, Pinot Noir
51.99
51,99 €
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15569005

Blyškiai gelsvos spalvos su sidabro atspalviais ir smulkiais burbuliukais. Nosyje pasitinka intensyvus kepinių aromatas, kurį papildo frandžipano, sausmedžio ir pipirmėtės natos, o kiek vėliau atsiveria kriaušių ir persikų sirupo natos. Skonis pasitinka gaivia ir ryškia cukruotų vaisių ataka, o  citrusinių vaisių natos puikiai dera su kepinių aromatais, kurie išlieka ilgame ir tvariame poskonyje.  Šis šampanas gerai dera prie švelnios ir minkštos tekstūros patiekalų, žuvies pyrago, virtos baltos, šviežios žuvies su padažais arba sūrių.

Vilmart Grande Réserve šampanas yra pagamintas iš Pinot Noir (70%) ir Chardonnay (30%) Rilly-la-Montagne Premier Cru vynuogynuose rankomis skinamo vynuogių derliaus. Vynmedžių amžius – 30 metų. Brandinimo procesas – be malolaktinio virsmo, prieš antrinę fermentaciją vynas 10 mėn. laikomas didelėse ąžuolo statinėse. Dosage - 8 g/l.

GAMINTOJAS

Vilmart šampano namai buvo įkurti 1890 metais Rilly-la-Montagne kaimelyje, Montagne de Reims papėdėje. Šiuo metu penktos Vilmart šeimos kartos valdomi šampano namai yra vieni žymiausių Šampanės „augintojų“ tarpe dėl savo preciziško požiūrio į gamybą ir ypatingo dėmesio ąžuolo statinėms šampano brandinimo procese. Anot žymaus vyno kritiko Tomo Stevensono, Vilmart šampanas Coeur de Cuvée yra Prestige Cuvée etalonas šampano „augintojų“ klasėje, o Grand Cellier yra geriausias šios klasės „non-vintage“ šampanas.

Search engine powered by ElasticSuite