PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
108.99
Vilmart Grande Reserve Premier Cru Brut
Vilmart Grande Reserve Premier Cru Brut

Vilmart Grande Reserve Premier Cru Brut

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Tūris
1,5 l
Stiprumas
12.5%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Vilmart
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Chardonnay, Pinot Noir
108,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3468970710008
Details

Blyškiai gelsvos spalvos su sidabro atspalviais ir smulkiais burbuliukais. Nosyje pasitinka intensyvus kepinių aromatas, kurį papildo frandžipano, sausmedžio ir pipirmėtės natos, o kiek vėliau atsiveria kriaušių ir persikų sirupo natos. Skonis pasitinka gaivia ir ryškia cukruotų vaisių ataka, o  citrusinių vaisių natos puikiai dera su kepinių aromatais, kurie išlieka ilgame ir tvariame poskonyje.  Šis šampanas gerai dera prie švelnios ir minkštos tekstūros patiekalų, žuvies pyrago, virtos baltos, šviežios žuvies su padažais arba sūrių.

Vilmart Grande Réserve šampanas yra pagamintas iš Pinot Noir (70%) ir Chardonnay (30%) Rilly-la-Montagne Premier Cru vynuogynuose rankomis skinamo vynuogių derliaus. Vynmedžių amžius – 30 metų. Brandinimo procesas – be malolaktinio virsmo, prieš antrinę fermentaciją vynas 10 mėn. laikomas didelėse ąžuolo statinėse. Dosage - 8 g/l.

GAMINTOJAS

Vilmart šampano namai buvo įkurti 1890 metais Rilly-la-Montagne kaimelyje, Montagne de Reims papėdėje. Šiuo metu penktos Vilmart šeimos kartos valdomi šampano namai yra vieni žymiausių Šampanės „augintojų“ tarpe dėl savo preciziško požiūrio į gamybą ir ypatingo dėmesio ąžuolo statinėms šampano brandinimo procese. Anot žymaus vyno kritiko Tomo Stevensono, Vilmart šampanas Coeur de Cuvée yra Prestige Cuvée etalonas šampano „augintojų“ klasėje, o Grand Cellier yra geriausias šios klasės „non-vintage“ šampanas.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]