PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
71.49
Vilmart Grand Cellier Premier Cru Brut
Vilmart Grand Cellier Premier Cru Brut

Vilmart Grand Cellier Premier Cru Brut

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Tūris
0,75 l
Stiprumas
12.5%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Vilmart
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Chardonnay, Pinot Noir
71,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3468970120000
Details

Šviesios citrinos spalvos su aukso atspalviais ir smulkiais dinamiškais burbuliukais. Aromate juntamos žemuogės, mangas ir egzotinė mediena, kuriuos vėliau papildo šviežių abrikosų ir bergamotės aromatai. Burnoje dominuoja citrusiniai ir geltoni vaisiai su citrinos žievelės ir greipfruto natomis poskonyje, kuris yra švarus, kiek minerališkas ir ilgas. Šis šampanas dera su minkštais ir kreminės tekstūros patiekalais, žuvimi (jūrų liežuviu arba otu švelniame padaže), smulkiais vėžiagyviais, krevetėmis arba austrėmis, taip pat tinka aperityvui.

Vilmart Grand Cellier šampanas yra pagamintas iš Chardonnay (70%) ir Pinot Noir (30%) Rilly-la-Montagne Premier Cru vynuogynuose rankomis skinamo vynuogių derliaus. Vynmedžių amžius – 30 metų. Brandinimo procesas – be malolaktinio virsmo, prieš antrinę fermentaciją vynas 10 mėn. laikomas didelėse ąžuolo statinėse. Dosage - 8 g/l.

GAMINTOJAS

Vilmart šampano namai buvo įkurti 1890 metais Rilly-la-Montagne kaimelyje, Montagne de Reims papėdėje. Šiuo metu penktos Vilmart šeimos kartos valdomi šampano namai yra vieni žymiausių Šampanės „augintojų“ tarpe dėl savo preciziško požiūrio į gamybą ir ypatingo dėmesio ąžuolo statinėms šampano brandinimo procese. Anot žymaus vyno kritiko Tomo Stevensono, Vilmart šampanas Coeur de Cuvée yra Prestige Cuvée etalonas šampano „augintojų“ klasėje, o Grand Cellier yra geriausias šios klasės „non-vintage“ šampanas.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]